PowerBall
Mega Millions
Euro Millions
SuperEnalotto
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
Top Jackpot

Zagraj przez internet w OZ Lotto. Wygraj miliony.


Play OzLotto

OZ LOTTO

OZ LOTTO pochodzi z Australii. Tattersall's prowadzi grę OZ LOTTO.
Losowanie po raz pierwszy odbyło się 26.02.1994. Jest to pierwsza narodowa loteria Australii.

Przez pierwsze 11 lat gra OZ LOTTO miała takie same zasady gry jak w australijskiej grze - Saturday Lotto. W Saturday Lotto należało skreślić 6 liczb z 45 liczb. Od 18.10.2005 roku w Oz Lotto skreślana jest dodatkowo siódma liczba. Dzięki temu gracz ma większe szanse na wygraną. Podsumuwując aktualnie gra OZ LOTTO polega na wytypowaniu 7 liczb z 45 liczb.

Przez zmianę zasad w grze OZ LOTTO, loteria ta zmieniła swoją nazwę w regionie Tatts w Australii na Super 7's Oz Lotto oraz w regionie Queensland na Oz 7 Lotto. Losowania szczęśliwych liczb odbywają się w wtorki wieczorem.
Główna nagroda wynosi co najmniej 2 miliony dolarów australijskich. Największa wygrana w Play OZ Lotto wynosi do tej pory $106,549,984.76. Wygraną podzieliły się dwie osoby – pierwsza osoba pochodzi z Queensland, natomiast druga osoba pochodzi z południowej Australii.
Other games: Superenalotto   Powerball   Mega Millions   Lotto UK   OZ Lotto       Links

Lotto przez internet    Lotto Wyniki    Mega Millions przez internet    Superenalotto wyniki    powerball przez internet    Euro Millions    Mega Millions    

Select language:  en   pl   de   ro   hu   af   ru   es   sk   hr   lt   pt   fr   tr   cs   bg  

© 2010-2018 PlayLotteryOnline.info